Loading...

Modele fustana me menge trecerekshe

Qoftë të dilni nga shtëpia në mëngjes, të shkoni në Koncert muzikor APO të bëheni gati për të shëtitur në mbrëmje në qytet, KY kombinim à Gjithmonë përshtypje të mirë. uaaaaaaaaaaaaaaaaa sa me PLQ ai i Ziu Shum ibukur te gjithë Jan Shum te bukur. Fustanet e nuserise Jane dizenjuar ne Silueta te ndryshme. Perpara se te vendosni, Ju duhet te gjeni CILA nga format e disponueshme eshte me e pershtatshme per Trupin tuaj. Cfare e lehtesonte shume punen do te Ishte shikimi i fotove te fustaneve me Nutilisez te verteta dhe JO MODELE. Kjo do Ju jepte nje pamje me te qarte te asaj se si faire dukeshit Ju ne mangé fustan. Me këtë fustan, vishni çizme Kamoshi njëngjyrëshe me takë të pazakontë. Fustan sateni maksi + çizme të shkurtra plishi me Taka A Ban porositje nga Gjermania me BA? Ju lutem lajmroni Fustanet e fryre (Ball ose Bushy robes) Jane te pershtatshme par CDO lloj trupi. KY Astuce NUK do Ishte i pershtatshem vetem par Vajzat me shtat te Vogel, sepse SIC Mund ta Mendoni, NUK do dukeshin mire.

Perte ruajtur Formen e ketij fustani duhet te vishet nje zhupon qe te jape idene e fustanit te fryre. Prandaj fustani Mund te rendohet Pak. Shume te bukur te gjithe sidomos ATO Blu dhe fustanet e veshura nga modelja e Sherri Hill. Fustanr fantastike. Fustanet pas trupit Jane nje zgjedhje perfekte per femra me forma perfekte, QE pervecse te bukura Duan te tregojne qe Jane ne forme. NQS Jeni nje femer qe NUK e vleresoni Trupin tuaj si perfekt, ne CDO Rast MOS e vishni Kete fustan. JO sepse NUK do dukeshit mire, por ne vend qe te shijoni ceremonine, ne te ndiheni ne siklet me dyshimin NQS dukeni mire ose JO. NUK besoj se ka Dicka me tradicionale ne bote SESA fustani je bardhe. CDO vajze, QE e Vogel ka imagjinuar se si Mund te jete Dita speciale Kur te veshe fustanin e bardhe, te ECE me HAPA te CETQ drejt altarit dhe te thote “une pranoj”. Pergatitjet e dasmes Jane te gjata, por gjithmone te gezueshme.

Dhe zgjedhja e fustanit eshte nje nga momentet me emocionuese per nje femer. Duhet i gjate? Me shpine te HAPUR? Moi Menge APO JO… Te shumta Jane pyetjet QE i ben Vetes nje femer Kur ka nevoje te pergatitet per célébrer e shumepritur. Sot ne ateliete e ndryshme Mund te gjesh varietete te shumta te fustaneve te nuserise. Perpara se te Beni zgjedhjen e fustanit Ju duhet te bindeni per DISA detaje qe ne po Jua ofrojme. Ju lutem shkruani mesazhin qe deshironi te dergoni! te gjithe Ishin shume te bukur me PEL Shum ai i Ziu edua nje si ai Këtë Duks-fustan mëndafshi, me pjesë të venitura, Mund ta kombinoni me çizme të thjeshta gjysmë të Thella. Fustanet me bel perandorak. Keta Jane fustane te Lidhur Poshte bustit dhe qe bien lirshem Poshte TIJ. Jane te pershtatshem par Dasma te zakonshme ose per Klima Tropikale.

Shpesh te perdorura nga grille shtatzana per shkak te lehtesise qe krijojne.